چری تیگو 7 جدید به صورت رسمی توسط مدیران خودرو معرفی شد و در این مقاله قصد داریم تفاوت های عمده و اصلی این خودرو را با سری فعلی آن که در بازار کشورمان حضور دارد را به صورت تیتروار بررسی نماییم:

همانطور که مستحضرید مدل جدید از لحاظ طراحی و ظاهر بدنه به جز تغییر در رینگ ها تفاوت دیگری با مدل فعلی که در بازار کشورمان است ندارد و همچنین لازم به ذکر است شنیده ها حاکی از وجود یک رنگ جدید در مدل جدید این خودرو نیز هست اما بیشتر تفاوت های این دو خودرو در نمای داخلی و آپشن ها و امکانات می باشد که در زیر به مهمترین انها اشاره خواهیم کرد.


موتوراین خودرو مجهز به تکنولوژی توربوشارژ میباشدکه با حجم 1.5 لیتر قادر به تولید قدرت 147 اسب بخار و گشتاور 210 نیوتن برمتر میباشد .از مزایا آن میتوان به شتاب صفرتاصد این خودرو 10.9 ثانیه میباشد ، همچنین  مصرف  سوخت خودرو تیگو7 مقدار 6.5 لیتر به ازای هر 100 کیلومتر میباشد. میتوان ازمهمترین مزایای سیستم توربو شارژر را افزایش شتاب وقابلیت رانندگی اسپورتی درکنارکاهش مصرف دانست.


:رینگ های جدید و بروزتر

کنسول مرکزی جدید
کنسول جدید دارای طراحی زیبا و لوکس تر بوده و همچنین ادوات آن در دسترس تر میباشد  که در مجموع به زبان طراحی جدید چری و خودروهای لوکس امروزی بسیار نزدیک میباشد.

تریم داخلی اسپورت وشکیل
استفاده از تریم قهوه ای تیره، طراحی فضای داخلی را بسیار گرم تر و لوکس تر کرده و آن را مشابه شاسی بلندهای لوکس اروپایی می نماید.

دستگیره ها با طراحی جدید و زیباترطراحی با چرم با کیفیت
روکش درها با طراحی بی نظیر چرم و دوخت سفید زیبایی بیشتر، کیفیت بالاتر و استایل لوکس تر

نمایی کلی از کابین جدید تیگو7سیستم کنترل سرعت یا HDCسایر تغییرات:

از جمله تغییرات اعمال شده بر روی این خودرو میتوان به رینگهای جدید با طراحی به روزتر ، رنگ صندلی ها و پوشش داشبورد به رنگ قهوه ایی تیره در کنار پوشش دربها از چرم قهوه ایی ، همچنین داشبورد خودرو از پوشش نرم و طرح جدید کنسول خودرو دانست که در مجموع خودرو را لوکس تر نموده است.

از سوی دیگر سیستم ترمز برقی و اتوهلد نیز به این خودرو اضافه شده که میتوان آنرا مزیت اصلی این مدل نسبت به رقبا دانست

جهت مشاهده شرایط فروش این خودرو اینجا کلیک نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین خرید این خودرو با گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی در ارتباط باشید:

 

نمایندگی کد 342 مدیران خودرو

22342717

 سعادت آباد، میدان کتاب، بلوار کوهستان، خیابان احسان جنوبی، نمایندگی پورسعید خلیلی


نمایندگی کد 342 مدیران خودرو

44874265

 بزرگراه آیت آلله هاشمی رفسنجانی (نیایش غرب)، بعد از خروجی بزرگراه ستاری، خیابان جوانمرد، جنب پمپ بنزین ایران پارس، کوچه ششم


نمایندگی کد 342 مدیران خودرو

٨٨٠٥٩٠١٧

ميدان ونك، خيابان ملاصدرا، بعد از شيخ بهايي، پلاك ٢٥٢