کراس‌اوور شهری MVM X22 با طراحی جوان‌پسند و بهره‌گیری از امکانات رفاهی و ایمنی مناسب، یکی از محبوب‌ترین محصولات مدیران
خودرو است و مشتریان گروه نمایندگی‌های پورسعیدخلیلی نیز استقبال بالایی از آن داشته‌اند. در این مطلب نگاهی کوتاه به طراحی MVM X22 خواهیم داشت.

***

کراس‌اوور MVM X22 با نوعی پختگی در طراحی روبرو است که فراتر از یک محصول چینی به نظر می‌رسد. کافی است نگاهی به نسخه‌ی اول X33 داشته باشید تا به یاد آورید که همین چند سال پیش، ظاهر خودرو‌های چینی قابل مقایسه با محصولات مدرن دنیا نبود؛ اما باید قبول کرد که سری جدید محصولات چری که در ایران با دو برند چری و ام وی ام عرضه می‌شوند و خصوصا خودروی ام وی ام X22، طراحی بهتر و البته راضی‌کننده‌ای دارند.

در نمای روبرو، چراغ‌های بزرگ MVM X22 هماهنگی بسیار خوبی با سایز بدنه دارند و این محصول نسبتا کوچک را بزرگ‌تر از آنچه هست نشان می‌دهند. نوار LED با خطی صاف در بخش پایینی کاسه چراغ قرار دارد که ضمن تأمین روشنایی روز، در امتداد خط میان جلوپنجره قرار گرفته است تا زیبایی ام وی ام X22 را افزایش دهد. مثل بسیاری از خودرو‌های دنیا، لوگوی سازنده در میان جلوپنجره دیده می‌شود که البته برای MVM X22 به‌جای لوگوی چری (که شبیه به حرف A است) لوگوی مدیران خودرو که عبارت MVM وجود دارد. داخل این قسمت از پلاستیک و به‌صورت لانه‌زنبوری ساخته شده، اما با قاب فلزی که پهنای متفاوتی در گوشه‌ها دارد، جذاب‌تر شده است. سپر جلو هم طراحی قابل قبولی دارد و درحالی‌که متقارن بخش بالایی، از فضای خالی میانی استفاده می‌کند، جایگاه بسیار خوبی برای پلاک خودرو خواهد داشت.

زیبایی بخش روبروی MVM X22 به همین‌جا ختم نمی‌شود و با قطعه‌ای نقره‌ای رنگ در پایین سپر و فضاسازی بسیار خوب گوشه‌های سپر همراه با چراغ‌های مه شکن، نمره بسیار خوبی می‌گیرد. فراموش نکنیم، حجم دهی بسیار خوبی در بخش جلوی این خودرو وجود دارد که با خطوط روی کاپوت و جایگذاری چراغ، تقویت می‌شود.

از نمای کنار، به‌سختی می‌توان ایرادی به طراحی ام وی ام X22 گرفت. حالت آئرودینامیک MVM X22 به‌خوبی حفظ شده است، درحالی‌که اندازه‌ی پنجره‌ها و شیب سقف، راضی‌کننده به نظر می‌رسد. ریل مربوط به باربند سقف، فلزی و براق است؛ اما قاب دور شیشه‌ها و زیر رکاب، از پلاستیک سیاه‌رنگ خواهد بود. ادوات پلاستیکی، پیرامون گلگیر‌ها را هم فرا گرفته‌اند و مانند بسیاری از خودرو‌های امروزی، از سپر جلو تا سپر عقب امتداد دارند. طرح چرخ‌ها نسبتا ساده و البته اسپرت و قابل قبول است. زیبایی این بخش، با خطوط حجم دهنده‌ای شکل می‌گیرد که از گوشه‌ی چراغ عقب در امتداد دستگیره‌ها تا گلگیر جلو ادامه دارد. از سویی دیگر، طراحی سه‌بعدی بدنه در گلگیر عقب و نزدیکی رکاب‌ها نیز به‌خوبی انجام شده است.

از نکات مثبت در طراحی عقب MVM X22 می‌توان به حجم دهی با خطوط شکسته در بخش میانی و پایینی صندوق اشاره کرد؛ ضمن اینکه بالچه‌ی عقب و سپر هم حالت اسپرت و جذابی دارند. سایز شیشه عقب، قابل قبول است و با دو قطعه باریک پلاستیکی در حاشیه و زیر بالچه ارائه می‌شود.

***

برای کسب اطلاعات در زمینه مشخصات فنی ام وی ام X22 می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

برای بررسی آپشن های فنی و ایمنی ام وی ام X22 می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

برای دیدن تصاویر بیشتر از MVM X22 می‌توانید اینجا را کلیک کنید.

برای آگاهی از شرایط فروش مدیران خودرو در گروه نمایندگی‌های پورسعید خلیلی می‌توانید اینجا را ببینید.
همچنین می‌توانید شرایط فروش ام وی ام X22 را اینجا ببینید.
اگر قصد خرید ام وی ام را دارید، کارشناسان ما در گروه نمایندگی‌های پورسعید خلیلی آماده راهنمایی شما .
هستند. لیست نمایندگی‌ها و شماره تماس آن‌ها را می‌توانید اینجا ببینید.























نمایندگی کد 342 مدیران خودرو
22342717
 سعادت آباد، میدان کتاب، بلوار کوهستان، خیابان احسان جنوبی، نمایندگی پورسعید خلیلی



نمایندگی کد 342 مدیران خودرو
44874265
 بزرگراه آیت آلله هاشمی رفسنجانی (نیایش غرب)، بعد از خروجی بزرگراه ستاری، خیابان جوانمرد، جنب پمپ بنزین ایران پارس، کوچه ششم



نمایندگی کد 342 مدیران خودرو
٨٨٠٥٩٠١٧
ميدان ونك، خيابان ملاصدرا، بعد از شيخ بهايي، پلاك ٢٥٢